PRODUCENT opakowań z tektury litej i falistej
Strona główna - Tekpud

O firmie


PPHU TEKPUD Alina i Krzysztof Boczkowscy
ul.Długa 51
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Nasza firma działa na rynku opakowań od 1985 roku.Zlokalizowana jest 35 km od centrum Warszawy, a dobrze rozwinięta sieć drogowa i kolejowa zapewnia dobrą komunikację w rejonie naszej firmy.
Wieloletnie praktyczne doświadczenie procentuje w produkcji różnorodnych opakowań, a liczba ok.300 małych, średnich i dużych firm obsługiwanych przez nas jest tego dowodem.

W ostatnich latach postawiliśmy na rozbudowę bazy produkcyjno-magazynowej oraz na unowocześnienie parku maszynowego szczególnie w zakresie druku fleksograficznego i automatycznego sztancowania.

Liczba 95% stałych odbiorców pozwala nam prowadzić stabilną i przewidywalną politykę na rynku opakowań.

Mamy wydzielone pomieszczenia i maszyny do produkcji i magazynowania opakowań do żywności z elementami certyfikatu HACCAP oraz Dobrą Praktyką Produkcyjną i Higieniczną. Spełniamy również warunki zalecane przez SANEPID w tym zakresie.

Jesteśmy otwarci na realizację małych i dużych zleceń.Służymy fachowym doradztwem, a ze względu na rodzinny charakter firmy gwarantujemy rzetelność i elastyczność w działaniu oraz terminowość dostaw. Posiadamy również własny transport.